Notice: Trying to get property 'permalink' of non-object in /home3/iranlexa/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297
a

تلگرام

اینستاگرام

© 2018 steelbartarpars.ir, All Rights Reserved.

8:00 - 19:00

ساعات کاری ما: شنبه - پنجشنبه

09125861560

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

آیا لوله استیل محکم‌ترین لوله است؟

آیا لوله استیل محکم‌‌ترین لوله است

آیا لوله استیل محکم‌ترین لوله است؟ در جواب این سوال باید گفت این لوله‌ها از محکم‌ترین لوله‌ها هستند و در اشکال مختلف قابل استفاده هستند. لوله‌های استیل لوله‌های بلند و توخالی هستند که برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها با دو روش مجزا تولید می‌شوند که منجر به لوله جوش داده شده یا بدون درز می‌شود. در هر دو روش، فولاد خام ابتدا به شکل اولیه‌ای کارآمدتر ریخته می‌شود. سپس با کشش فولاد به داخل لوله بدون درز یا لبه‌ها به هم متصل شده و با یک جوش مهر و موم می‌شود. اولین روش‌‌ها برای تولید لوله‌های استیل در اوایل دهه 1800 معرفی شد و به طور پیوسته به فرآیندهای مدرن تبدیل شده است که امروزه از آن‌ها استفاده می‌کنیم. سالانه میلیون‌ها تن لوله استیل تولید می‌شود. همه کاره بودن آن باعث می‌شود که بیشترین استفاده را در صنعت فولاد داشته باشد.

لوله‌های استیل در مکان‌های مختلف یافت می‌شوند. از آنجا که دارای استحکام بالایی هستند، از آن‌ها برای انتقال آب و گاز در سراسر شهرها استفاده می‌شود. آن‌ها همچنین در ساخت و ساز برای محافظت از سیم‌های برق استفاده می‌شوند. با اینکه لوله‌های استیل محکم هستند، می‌توانند سبک نیز باشند. این آن‌ها را برای استفاده در ساخت قاب دوچرخه مناسب می‌کند. مکان‌های دیگری که آن‌ها استفاده می‌کنند در خودروها، واحدهای برودتی، سیستم‌های گرمایش و لوله کشی، میله‌های پرچم، چراغ‌های خیابان و … است.لوله استیل

مواد اولیه لوله استیل

مواد اولیه در تولید لوله استیل، فولاد است. فولاد در درجه اول از آهن تشکیل شده است. فلزات دیگری که ممکن است در این آلیاژ وجود داشته باشند عبارتند از آلومینیوم، منگنز، تیتانیوم، تنگستن، وانادیوم و زیرکونیوم. برخی از مواد تکمیل گاهی در حین تولید استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در روکش لوله، ممکن است از رنگ استفاده شود. به طور معمول، مقدار کمی روغن به لوله‌های فولادی در انتهای خط تولید اضافه می‌شود. این به محافظت از لوله استیل کمک می‌کند. در حالی که در واقع بخشی از محصول نهایی نیست، اسید سولفوریک در مرحله تولید برای تمیز کردن لوله استفاده می‌شود.

روند ساخت و ساز لوله استیل

لوله‌های استیل با دو فرایند متفاوت ساخته می‌شوند. روش تولید کلی برای هر دو فرآیند شامل سه مرحله است. اول، فولاد خام به شکل قابل استفاده‌تری تبدیل می‌شود. در مرحله بعد، لوله بر روی خط تولید پیوسته یا نیمه پیوسته تشکیل می‌شود. در نهایت، لوله بریده می‌شود و برای رفع نیاز مشتری اصلاح می‌شود.

برچسب ها: