Notice: Trying to get property 'permalink' of non-object in /home3/iranlexa/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297
a

تلگرام

اینستاگرام

© 2018 steelbartarpars.ir, All Rights Reserved.

8:00 - 19:00

ساعات کاری ما: شنبه - پنجشنبه

09125861560

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

 انواع حفاظ استیل

از جمله کاربردهای پروفیل‌های استیل در مصارف تزئینی و دکوراتیو، ساخت حفاظ استیل در ساختمان است. در این صفحه، می‌توانید نمونه‌ای از پروفیل‌های استیل برتر پارس در حفاظ‌های استیل به‌کار رفته برای مشتریان را مشاهده نمایید.

از این حفاظ، هم در ساختمان‌های مسکونی و هم ساختمان‌های اداری و تجاری استفاده می‌شود.

این حفاظ به‌عنوان ابزاری در راستای جلوگیری از ورود غیرمجاز، افزایش حفاظت و تامین ایمنی ساختمان است. نصب حفاظ استیل برای پنجره‌های طبقه اول و همچنین بالکن‌ها (که امکان دسترسی به آن‌ها به سادگی امکانپذیر است) یکی از کاربردهای اصلی آن محسوب می‌شود.

مزایای نصب حفاظ استیل

  • به دلیل آلیاژهای به کار رفته در استیل، این مواد اکسیده نمی‌شوند (زنگ نمی‌زنند) و همچنین خاصیت ضدخش بودن دارند.
  • از نظر جلوه بصری، به نسبت سایر مواد قابل استفاده، زیبایی بسیار بیشتری دارد.
  • به دلیل جنس استیل، در برابر تغییرات دمایی و جوی از جمله تابش نور خورشيد، حرارت، برودت و همچنین بارش برف یا باران مقاوم است.
  • نگهداشت و حفاظت از آن در برابر آلودگی به دلیل سطح خاص استیل، به سادگی بیشتری امکانپذیر است.

کاربردهای این نوع حفاظ

در بانک‌ها

از جمله متداول‌ترین موارد استفاده از این نوع حفاظ، جهت حفاظت بانک‌هاست. با نصب این محصول، در زمان‌های غیراداری این اطمینان را پیدا خواهید کرد که مجموعه بانک، از دستبرد سارقان مصونیت پیدا می‌کند.

این حفاظ‌ها از استیل با مقاومت قابل توجه تولید شده و به همین جهت، قابل اطمینان هستند. از جمله دیگر مزایای آن، عدم نیاز به نگهداری و تعویض آن است، چرا که جنس استیل به گونه‌ای است که تغییری در کیفیت و ظاهر آن ایجاد نمی‌شود.

در پنجره‌ها

همواره پنجره‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین محل‌های نفوذ سارقان برای ورود به منازل به حساب می‌آیند. از این رو، نیاز به حفاظت آن‌ها و استفاده از حفاظ برای پنجره بسیار متداول است.

از جمله مزایای استفاده از حفاظ استیل برای پنجره‌ها، علاوه بر ظاهر زیبای آن، مقاومت و ماندگاری آن است.